5.ua

Місію представників Європарламенту в Україні подовжили [відео]

  Місію представників Європарламенту Пета Кокса й Олександра Кваснєвського подовжили ще на місяць. За неофіційною інформацією.

  Повідомив таке лідер парламентської "Батьківщини" Арсеній Яценюк. І продовження роботи місії, яка стежить зокрема і за справами, порушеними проти Юлії Тимошенко, стане позитивним сигналом для України, запевнив опозиціонер. Також за його словами, Юлія Тимошенко має вийти на волю іще до Вільнюського саміту. Арсеній Яценюк наголосив, доля опозиціонерки, так само як і європейське майбутнє України нині залежать від рішення президента. Поки що Арсенія Яценюка, Олександра Турчинова, Сергія Соболєва і Григорія Немирю тюремники пустили на побаченя до ув'язненої Юлії Тимошенко, повідомили, триватиме спілкування не більше чотирьох годин. 

  Арсеній Яценюк, лідер «Батьківщини»: «Звільнення Юлії Тимошенко і надання їй можливості отримання медичної допомоги в Німеччині - до сьогоднішнього дня не вирішене. Цей ключовий критерій повинен бути виконаний для того, щоб у Вільнюсі Угода була підписана. Це є позицією спільною наших європейських партнерів  в-першу чергу, і ця позиція висловлена Віктору Януковичу. Думаю, що в найкоротший термін буде прийняте відповідальне політичне рішення чинним Президентом. Сьогодні продовжили місію Кокса і Кваснєвського ще на один місяць- і це є також позитивним сигналом. Сподіваюся, що до Вільнюського саміту Юлія Тимошенко отримає законне право на свободу».

  І саме сьогодні  Пет Кокс та Олександр Квасневський мають відзвітувати перед Європарламентом про результати своєї роботи в Україні. Звіт місії призначено на п'яту вечора. Колишні президенти Європарламенту та Польщі з червня минулого року відстежували перебіг судових процесів над опозиціонерами, зокрема і щодо Юлії Тимошенко.

  Попередній матеріал
  У Венесуелі заарештували 5-х українських моряків
  Наступний матеріал
  На Луганщині горів житловий будинок: 3 людей загинули
  Теги:
  Loading...