Мінсоцполітики: жодних проблем із субсидіями немає

  У відомстві наголосили, що органи соціального захисту зможуть впоратися із великою кількістю субсидіантів

  Проблем із призначенням субсидій на житлово-комунальні послуги для українців у 2016-2017 роках не передбачається. Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

  "Жодних проблем з призначенням субсидій на 2016/2017 роки в органів соціального захисту не буде. Субсидії громадянам призначатимуться своєчасно, у повному обсязі, відповідно до вимог чинного законодавства", – йдеться в повідомленні.

  Як повідомили у відомстві, станом на 31 серпня цього року за субсидіями на житлово-комунальні послуги до органів соціального захисту населення вже звернулося майже 6 млн домогосподарств. Як уточнює прес-служба, домогосподарствам не потрібно буде з початком опалювального сезону повторно звертатись за призначенням субсидії на житлово-комунальні послуги, оскільки "цю допомогу їм буде призначено автоматично".

  "Насправді, протягом опалювального сезону 2016/2017 років, за прогнозними розрахунками Мінсоцполітики, за призначенням субсидії на житлово-комунальні послуги можуть звернутися не 9 млн, а лише 3 млн домогосподарств, тому що саме таку кількість звернень було опрацьовано органами соцзахисту населення протягом попереднього опалювального сезону 2015/2016 років", – додали в Мінсоцполітики.

  У відомстві наголосили, що органи соціального захисту зможуть впоратися із такою кількістю субсидіантів.

  Нагадаємо, раніше у Мінсоцполітики заявили, що субсидії на комунальні послуги можуть отримати до 9 мільйонів українців.

  Зазначимо, що українські домогосподарства, які отримують субсидію, з наступного опалювального сезону повинні будуть сплачувати 15% суми рахунків за житлово-комунальні послуги.

  Попередній матеріал
  214-метрова вишиванка: у Вінниці прикрасили огорожу школи
  Наступний матеріал
  В окупованому Луганську підірвали пам'ятник бойовикам "ЛНР"

  Уряд запустив сайт про тарифи та субсидії

  Нововведення та ціни ЖКГ: субсидіантів зобов'яжуть сплачувати 15% від загальної суми послуг

  Розенко: Місцеві органи влади зобов’язані автоматично перерахувати раніше призначені субсидії

  Гройсман: Якщо комуналка більше 15% доходу родини – оформіть субсидію