5.ua

Міноборони відмовилось надати житло родині загиблого офіцера

  Міноборони відмовилося надати житло родині військовика, що загинув на Донбасі.


  У Делятинському гарнізоні родина майора Юрія Барана мешкає двадцять років. У триповерховому житловому будинку сім'я займає службову квартиру площею 55 квадратних метрів, Там підростають 16-річний син та 8-річна донька героя.

  8 липня начальник штабу батальйону "Прикарпаття" загинув в Амвросіївці під час мінометного обстрілу терористів. Родина досі не може оговтатися від втрати, а тут – чергові випробування. Після обіцянок Міноборони про забезпечення квартирами родин загиблих в АТО, з 10-ти сімей Івано-Франківська, лише їм прийшла відмова.

  Вдова героя Марія Баран каже: "Вони пояснюють це тим, що ми не стояли на обліку на квартиру, що стала на чергу, фактично, після Юриної смерті".

  Крім того, жінка отримала відписку – житлом родина, мовляв, забезпечена, тому взагалі ні на що претендувати не може. Про те, що квартира – відомча і не належить родині героя – ані слова.

  У вирішенні квартирного питання родині загиблого майора обіцяє допомогти місцева влада. Запевняють: житлом забезпечать в Івано-Франківську за кошти міста і області. .

  Скільки часу і де саме шукатимуть прикарпатські чиновники кошти на купівлю квартири родині Баранів – поки невідомо. В ОДА запевнили: це питання вирішуватимуть на найближчій сесії обласної ради.

  Попередній матеріал
  У Києві не вистачає грошей на харчування дітей у школах та дитсадках - Кличко
  Наступний матеріал
  Одесити не дали провести проросійський марш
  Теги:
  Loading...