5.ua

Міноборони: в Криму тривають атаки на 3 українські військові частини

  Невідомі озброєні люди зайшли на територію військової частини А-2904 у Бахчисараї. Про це 5-му каналу повідомив керівник кримського медіа-центру Міністерства оборони Владислав Селезньов. Крім того, за його словами, напружена ситуація у ці хвилини на аеродромі поблизу міста Саки та на посту радіотехнічного загону в Андріївці, що під Севастополем.

  Владислав Селезньов, керівник кримського медіа-центру Міноборони: «У ці хвилини на території автобата у Бахчисараї зайшло кілька невідомих озброєних людей, їх близько десятка. Прибули на двох мікроавтобусах. Тільки-що повідомили з Новофедорівки, там де знаходиться наша морська авіаційна безпека – у ці хвилини солдати російської армії намагаються захопити командний пункт аеродрому, в якому знаходяться забарикадовані військовослужбовці. Це аеродром у Саках. З Андріївки повідомили, це населений пункт під Севастополем – там в районі мису Лукулл знаходиться пост радіотехнічного взводу – на цей пост також прибули озброєні представники самооборони Криму. Їх 5 осіб, з вимогами передати під їхній контроль пост радіотехнічного взводу».

  Командира ж української військової частини у Бахчисараї, підполковника Володимира Садовника, викрали. Про це «Українській правді» повідомив начальник штабу цієї частини, підполковник Сергій Гундер. Невідомі відвезли його в автівці. Сьогодні зранку він вийшов на зв'язок із дружиною, сказав, що з ним усе гаразд, але його утримують у невідомому місці. Жодних вимог не висувають.

  Попередній матеріал
  В СБУ розслідують 16 кримінальних справ, щодо посягань на державний устрій України
  Наступний матеріал
  Прикордонна служба посилила контроль на кордоні з Білоруссю та Молдовою
  Теги:
  Loading...