5.ua

Міноборони спростувало чергову провокацію проти українських армійців

  Провокацією назвала розвідка Міноборони звернення так званого "підполковника розвідки" про зраду серед офіцерів Генерального штабу України.

   Невідомий, який назвався "підполковником розвідки спеціального призначення", розповсюдив звернення в мережі Інтернет, у якому звинуватив керівництво Збройних сил у зраді та наданні інформації терористам.

  Розвідка Міноборони стверджує, що такого  офіцера в них ніколи не було, а відео є явною фальшивкою, спрямованою на дискредитацію українських військових та армії загалом.

  "Навіть попередній розгляд сюжету з заявою "підполковника" свідчить про повну невідповідність цієї особи словам. Зокрема, він представляється офіцером розвідки десантно-штурмової військової частини, однак у складі ЗС України таких військових частин немає. Понятійний апарат, який використовує "досвідчений підполковник", свідчить про відсутність у нього елементарного розуміння військової справи", - йдеться в заяві служби зв'язків з громадськістю ГУР Міноборони України, яку цитують "Факти". Крім того, розвідники вказують на існування безлічі інших деталей, зокрема у формі одягу, які вказують на сфабрикованість і замовність цієї "заяви".

  Попередній матеріал
  Під Радою мітингують студенти – вимагають розширити автономію вишів
  Наступний матеріал
  Україна продовжує нести відповідальність за повітряний рух над окупованим Кримом