Голосування за проект Бюджету-2018
Голосування за проект Бюджету-2018 Урядовий портал

"Для захисту бійців": Міноборони просить Раду переглянути Держбюджет-2018

Ще 7 грудня парламент проголосував за кошторис на наступний рік

Міністерство оборони попросило народних депутатів переглянути ухвалений проект Державного бюджету на 2018 рік та внести певні зміни до нього. Про це повідомив спікер Верховної Ради Андрій Парубій, передає "Укрінформ".

"На четвер (21 грудня) пропонується два блоки. Перший із них – щодо національної безпеки та оборони. Протягом цих вихідних пройшло кілька нарад щодо того, щоб Міністерство оборони звернулося із проханням внести зміни до Державного бюджету на 2018 рік, що стосується захисту військовослужбовців. Згідно з регламентом, ми маємо право уточнити прийнятий бюджет", – розповів Парубій.

Він додав: "Також надійшли постанови щодо відхилення бюджету, тому швидше за все у середу (20 грудня) ми зможемо розглянути ці постанови, які перешкоджають прийняттю бюджету, а у четвер вже розглянути уточнений бюджет, і після того у мене як у голови Верховної Ради відкриється можливість підписати бюджет і передати його на підпис Президенту України".

Крім того, ще одним блоком питань для розгляду ВР Парубій виділив законопроекти щодо питань транспорту.

Водночас, нагадав голова українського парламенту і про те, що протягом попередніх тижнів парламентарії не встигли розглянути низку важливих блоків, які стоять на порядку денному.

"На вівторок пропонується на початку розглянути два спеціальних питання, які стосуються соціального захисту осіб із інвалідністю, та законопроект про реабілітацію інвалідів України. Ключовим блоком, що пропонується на вівторок, стане блок питань, який стосується паливно-енергетичного комплексу. На середу традиційно пропонується розглянути ратифікації. Їх є три, але до середи може з'явитися ще одна важлива для міждержавних відносин", – зазначив Парубій.

Нагадаємо, 7 грудня Верховна Рада ухвалила Державний бюджет на 2018 рік.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Міністр оборони Канади вдягнув вишиванку та зробив твіт українською

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В окупованому Криму розглянуть 72 справи проти кримських татар – Геращенко
Наступний матеріал
У питанні повернення Донбасу доведеться йти на компроміс – Марчук
Loading...