Фото ЛігаБізнесІнформ

Міноборони презентувало нову форму для українських воїнів

Нову форму, спорядження та харчові раціони продемонстрували журналістам.

Сьогодні у Міністерстві оборони України відбувся брифінг за участю радників керівника відомства та представників Ради волонтерів при Міноборони, під час якого журналістам продемонстрували нові зразки одягу і продовольчого пайка для військовослужбовців, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Як розповів представник волонтерів, які співпрацюють з Міноборони Костянтин Лісник, форма пошита з нової тканини, якість якої вища за колишній зразок, і при цьому сам матеріал обходиться відомству дешевше. Ціна пошитих в Україні одностроїв очікується на 20% нижче, ніж вартість попередніх зразків.

У комплект спорядження військовослужбовця також входять шкіряні демісезонні черевики, пошиті із застосуванням мембранної технології, трекінгові та утеплені шкарпетки, картуз, панама, а також бахіли на період негоди. Зимова форма складена за сучасною "тришаровою" системою, при цьому, як обіцяють в Міноборони, одяг не промокає і не продувається.

У Міноборони підкреслюють, що форма та взуття – це кошти особистого використання для солдатів, її не потрібно повертати, на відміну від інвентарних засобів, таких як аптечка, бронежилет, каска. У 2015 році відомство замовить більше 400 тисяч комплектів річного польового костюма.

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Газпром" вимагає від "Нафтогазу" 8 млрд за недобір газу у 2014 році
Наступний матеріал
Уболівальники "Дніпра" влаштували футболістам святкову зустріч

Нова зимова форма для українських солдат уже знаходиться на складах Міноборони

Полк "Азов" оприлюднив інформацію про походження своїх бійців

Законопроекти щодо реформування МВС будуть ухвалені у червні – Гройсман

США поділиться з Україною досвідом з психологічної реабілітації бійців - Міноборони