Фото прес-служби Міноборони

Міноборони оприлюднило видовищні фото бойової підготовки курсантів

На Яворівщині відбулися заняття з підготовки військовослужбовців за участі бійців 184-го навчального центру та майбутніх офіцерів ЗСУ

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулося інструкторсько-методичне заняття з організації підготовки військовослужбовців, інформує Міноборони.

У заході взяли участь науково-педагогічні працівники, адміністрація військового вишу, викладачі 184-го навчального центру, а також курсанти випускних курсів, які зараз знаходяться на польовому виході.

Присутні вивчили методику відпрацювання елементів тактичної підготовки. Строковики та контрактники 184-го центру показали, як проводити заняття із захисту від зброї масового ураження, контрснайперської боротьби, переміщення на полі бою, дії особового складу при посадці та висадці з техніки, організацію боротьби з танками та іншими броньовими машинами противника, порядок ведення бою у населеному пункті тощо.

Потому учасники заходу вчились організовувати заняття на тему "Виживання воїна в особливих умовах". Їм показали порядок обладнання найпростіших укриттів для особового складу з підручних та штатних матеріалів, методи добування та очищення води, засоби для виживання, порядок добування вогню без сірників тощо.

На навчальних точках викладачам та майбутнім офіцерам продемонстрували методику проведення занять з топографічного забезпечення, зв’язку, медичної підготовки, боротьби із саморобними вибуховими пристроями та мінної безпеки.

Бійці-строковики 184-го навчального центру провели водіння бойових машин, виконали стрільби зі стрілецької зброї вдень та вночі, вогневі завдання спільно з обслугами артилерійських систем тощо. У МО зазначили, що до більшості елементів навчання були внесені значні корективи з урахуванням бойового досвіду, набутого українськими воїнами під час АТО.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Нагадаємо, нещодавно десантники ЗСУ провели масштабні військові навчання - відпрацьовували наступ.

Попередній матеріал
Пінькас відреагував на заяву Лещенка про "наглядача" в Мінекономрозвитку
Наступний матеріал
Яценюк і Абромавичус обговорили економічні реформи
Loading...

У Харкові майже 70 військових-контрактників отримали офіцерські звання після навчання

"ЛитПолУкрбриг" розпочала перше спільні навчання "Brave Band" у Любліні

Десантники ЗСУ провели масштабні військові навчання - відпрацьовували наступ

Президент затвердив участь іноземних військ у багатонаціональних навчаннях в Україні