прес-служба Міноборони

Міноборони оприлюднило фотозвіт зі спільних навчань українських десантників та британських піхотинців

Мета навчань – посилена піхотна підготовка українських воїнів під керівництвом британських інструкторів.

На загальновійськовому полігоні навчального центру Високомобільних десантних військ ЗС України на Житомирщині триває поглиблений піхотний навчальний курс для інструкторів навчального центру під керівництвом військовослужбовців із Йоркширського полку ЗС Великої Британії, передає прес-служба МОУ.

Такий курс проводиться вже учетверте за рік. У липні цього року був проведений перший базовий курс навчань під назвою "Навчи вчителя". Протягом заходу основна увага британської сторони була зосереджена на переданні десантникам ефективних методик викладання, закріплення вивченого матеріалу, знань та вмінь. Вся ця теоретична база відпрацьовувалася на предметних модулях з медицини, тактики, патрулювання, орієнтування, виживання, протидії СВП та вогневої підготовки тощо.

В ході серпневого курсу вже навчені інструктори отримали змогу самостійно викладати для мобілізованих військовослужбовців предметні модулі, з використанням вже здобутих фахових настанов за підтримки колег з Великобританії. Свідком цього став міністр оборони Великобританії, який перебував з візитом в Україні.

Вересневий курс поглибив та закріпив вміння та навички українських інструкторів за рахунок відпрацювання відомих та впровадження нових предметів та підходів до викладання військових дисциплін, застосовуючи каскадний метод передачі знань.

Нині "крилаті піхотинці" під керівництвом британських військових інструкторів здобувають нові теоретичні знання та розширюють практичні вміння й навички з орієнтування, виживання, тактики дій взводу у населеному пункті та серед степової-лісової місцевості.

У десантників великий практичний досвід ведення бойових дій, але його ще потрібно зуміти передати військовослужбовцям, які поповнюватимуть ВДВ. У британських фахівців є відпрацьовані теоретичні та практичні методики, які дозволяють підготувати професіоналів.

"Ми викладаємо тактичні навички для військовослужбовців у сфері оборони. Ціль наших навчань – продовжувати відновлювати дієздатність української армії й таким чином допомагати рятувати життя", - каже командир британської навчальної групи.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Напередодні 5.ua презентував власне відео про хід цих навчань.

Варто також зазначити, що Йоркширський піхотний полк ЗС Великої Британії брав участь у бойових діях у Іраку та Афганістані, а також надавав інструкторів курдським збройним формуванням для організації протистояння "Ісламській державі".

Попередній матеріал
Старшого слідчого управління нацполіції Миколаївщини спіймали на хабарі у 40 тис. грн
Наступний матеріал
У SpaceX назвали дату першого після аварії запуску Falcon 9