Фото mil.gov.ua

Міноборони хоче об’єднати патріотичні організації у систему територіальної оборони

  План спільних дій із громадськими організаціями обговорює Міністерство оборони, щоб створити систему територіальної оборони.


  Про це у Києві заявив заступник міністра оборони Петро Мехед під час спільної конференції з громадськими організаціями та військовиками Міноборони.

  З патріотичними громадськими організаціями підпишуть меморандум спільних дій. Текст уже скерували до Генерального штабу ЗСУ. Усі члени системи територіальної оборони, зі слів Мехеда, навчатимуться у спеціальних центрах. У Міноборони повідомляють: зараз створюють базу громадських організацій, які у майбутньому утворять кістяк системи територіальної оборони.

  Петро Мехед зазначив мету створення такої мережі: "Щоби не розпорошувати зусилля кожної громадської організації, а кожна громадська організація виконувала своє завдання у цій системі. Хтось на сьогоднішній день має інструкторів, які готові працювати, у когось є люди, які не готові стати до лав Збройних сил, але вони хочуть підготуватись до можливої агресії з боку російської сторони по всім областям України".

  Попередній матеріал
  Президенти Молдови і РФ ледве не побились на саміті СНД
  Наступний матеріал
  Пораненим у боях воїнам потрібна допомога
  Теги:
  Loading...