Міністр оборони звернувся до ветеранів десанту

  Дієвість і сила, бойовий досвід і знання, загартованість, висока відповідальність та наполегливість десантників зараз потрібні Україні як ніколи, і саме в той час, коли ворог веде справжню диверсійну війну проти країни.
  Про це своєму зверненні до усіх ветеранів-десантників України 28 травня сказав в.о. міністра оборони України Михайло Коваль.
  "Сьогодні наша країна переживає нелегкі часи. Загроза прийшла звідти, звідки її ніхто не чекав. Підступно й без попередження агресивні дії проти нас розв’язали представники народу, який ми споконвіку вважали братським... Внаслідок цієї агресії вже анексовано територію Автономної Республіки Крим. Зараз ворог веде підривну диверсійно-терористичну діяльність на Сході нашої Батьківщини. Ветерани ВДВ завжди з честю виконували свій обов’язок, пройшли суворі випробування та сьогодні займають активну громадянську позицію. У цей непростий час в історії нашої держави звертаюсь до Вас – своїх дорогих побратимів і товаришів по службі. Сьогодні Ваші дієвість і сила, бойовий досвід і знання, загартованість, висока відповідальність та наполегливість як ніколи потрібні нашій Батьківщині. ... Ми на своїй землі і нам відступати нема куди. Слава Україні! Ніхто, крім нас!", -заявив в.о. Міністра оборони України.
  Попередній матеріал
  США закликали Росію визнати результати виборів в Україні
  Наступний матеріал
  У Донецькому аеропорту терористи залишили російську зброю