Міліція затримала підозрюваного в убивстві фотографа

  Міліція затримала підозрюваного в убивстві фотографа Віталія Розвадовського. Про це заявив заступник керівника прес-служби МВС Києва Володимир Дмитренко.

  Фотографа убили напередодні ввечері на Харківському масиві. Він зазнав ножових поранень у голову і помер від втрати крові. Міліція одразу назвала те, що сталося, результатом побутового конфлікту. Нападала одна людина. Водночас, за інформацією колег, постраждав товариш Розвадовського, який зараз перебуває у реанімації і що правоохоронці вилучили у загиблого флешку - в МВС це не підтверджує. Фотографу було 30 років, 9 із них він працював у тижневику "2000".

  Володимир Дмитренко, заступник голови відділу зв`язків з громадськістю ГУ МВС у м. Києві: "Вже встановлено, що конфлікт стався у Дарницькому районі на побутовому ґрунті. Цей конфлікт жодним чином не стосується його професійної діяльності. Можемо казати про те, що вже встановлений підозрюваний і наразі вживаються заходи по його затриманню. Порушено кримінальну справу за статтею про навмисне вбивство".

  Попередній матеріал
  У Києві вбили фотографа Розвадовського
  Наступний матеріал
  У Тегерані демонстранти штурмували британське посольство
  Теги: