Міліція запобігла пограбуванню відділення "Ощадбанку"

    Попереджене пограбування. Дніпропетровська міліція запобігла кражіці у відділенні "Ощадбанку". Підозрювані у злочині - троє запорізьких студентів.
    Напередодні увечері вони увірвалися до банку, вдарили пістолетом по голові одного з працівників та забрали з каси 9 з половиною тисяч гривень. Накивати п’ятами зловмисники не встигли. На порозі  їх затримала міліція. Зараз горе-грабіжників допитують. Проти них вже порушили кримінальну справу. Правоохоронці кажуть, затримані зізналися ще у восьми пограбуваннях, котрі скоїли раніше на території Запорізької області та Криму. Нападали здебільшого на відділення "Укрпошти" та "Ощадбанку". Усі злочини планували заздалегідь. Міліція навіть виявила зошит із зображенням схеми дніпропетровського пограбування.  Якщо провину доведуть, хлопцям загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі. 

    Андрій Шевєлєв, начальник Жовтневого РОВД Дніпропетровська: "Для личных потребностей, для приобретения автотранспорта и оплату за учебу в институте. Учились на контрактной основе, учет и аудит. Они приехали сюда, переночевали в автомобиле, высматривали кассы ездили. В настоящее время со студентами проводятся следственные действия, возбуждено уголовное дело по статье 187,ч.3.".
    Попередній матеріал
    В Киеве разбили окна Музея советской оккупации
    Наступний матеріал
    З лютого хліб подорожчає на 15%?
    Теги:
    Loading...