Міліція взялася за зруйнований пам`ятник Леніну в Охтирці [відео]

  Розпочато кримінальне провадження за фактом "хуліганства" проти активістів, що самовільно демонтували пам’ятник Леніну в Охтирці Сумської області.

  Інцидент стався напередодні. Близько 10 осіб на чолі із депутатом-свободівцем Ігорем Мірошниченком зачепили тросом монумент і вантажівкою скинули його з постаменту. Правохоронці затримали активістів. Їм загрожує до 4 років позбавлення волі. Натомість, свободівці запевняють, що здійснюючи демонтаж - керувалися виключно указом президента про декомунізацію.

  Сергій Бурлаков, в.о. начальника Управління зв’язків з громадськістю  МВС України: "За фактом "хуліганських дій" в Охтирці розпочато кримінальне провадження за частиною 2-ою, 296 ст. КК. Покарання за яке передбачає- до чотирьох років позбавлення волі. Депутати цієї відповідальності, як завжди, уникнуть. Та решта-постане перед судом".

  Ігор Мірошниченко, народний депутат, ВО "Свобода": "Це не вандалізм. Це указ президента про "декомунізацію". Не можу миритися з тим, що пам`ятники тим, хто знищував Україну-досі стоять на твулицях нашого міста. Ми прийдемо до влади і будемо знищувати це!"

  Попередній матеріал
  Охендовський заявляє про політизацію ЦВК
  Наступний матеріал
  Режисер "Звичайної справи" знімає новий фільм [відео]
  Теги:
  Loading...