5.ua

Міліція відкрила 2 кримінальних провадження за фактом штурму Кабміну [відео]

  Два кримінальних провадження відкрила столична міліція за фактом вчорашнього штурму Кабінету міністрів. Нині правоохоронці вивчають фото та відеозаписи подій.

  Подробиці "5 каналу" повідомили у прес-службі столичної міліції.

  Ольга Білик, речниця ГУ МВС України в Києві: «Це два кримінальних провадження за статтями 206 та 342 за фактом вчинення. Сюди входить і те, що був пошкоджений паркан, зламаний шлагбаум, застосування пристроїв, які кидали в правоохоронців, це димові шашки, пляшки з водою. Ми ще раз звертаємося до організаторів і до учасників акцій - не піддаватися на провокації, поводитися толерантно, щоб таких ситуацій в подальшому не виникало».

  Сутички між мітингувальниками та правоохоронцями біля Кабінету міністрів спалахнули надвечір неділі. Частина людей спробувала прорватися на площу перед урядом, однак міліція цьому перешкодила. Мітингувальники виламали шлагбаум і ним же почали пробивати кордон «Беркуту». Спецпризначенці намагались відбиватися кийками. Під час штурму розпилювали сльозогінний газ, у чому правоохоронці і мітингувальники звинувачували одне одного.

  Попередній матеріал
  Квасневський продовжує переконувати українську владу підписати Угоду про асоціацію з ЄС
  Наступний матеріал
  В Івано-Франківську облаштовують свій Євромайдан
  Теги:
  Loading...