5.ua

Міліція таки порушила справу через бійку невідомих з британськими фанами [відео]

  Під час Євро-2012 вони тягали Донецьком труну. У такий – одним британцям зрозумілий – спосіб англійські фани ганьбили колишнього капітана своєї збірної за те, що той закликав не їхати до України, де процвітають расизм і бандитизм. Тоді бандитів тут вони так і не знайшли. Екс-капітана присоромили.

  Та учорашнього вечора бандити в масках таки перетнулись із британськими фанами – у Києві, посеред Хрещатика.

  Тім Вайт, очевидець, британський журналіст: «Шок, просто розпач. Ми пережили Донецьк минулого року, хоча й було моторошно туди їхати. Ми були вражені гостинністю – і тут на тобі, Київ!»

  Британський журналіст Тім Вайт теж тут учора був. Разом з земляками проводив час у цьому ресторані на Хрещатику. 

  Тім Вайт, очевидець, британський журналіст: «Британські фани сиділи собі тихо мирно випивали, горлопанили веселі пісні. Така нормальна атмосфера, знаєте. І аж раптом з'явилися українські хлопці. Почали кидати димові шашки. Як мені здалося, вони хотіли вкрасти прапор Англії і втекти».

  Але не втекли. Усе закрутилося на літній терасі цього кафе, і тривало якихось дві хвилини.

  Тім Вайт, очевидець, британський журналіст: «Дивіться, тут ще досі сліди від крові. Кров лилася струмками. Сипалося скло. Я не бачив, але мені казали,  що ці ідіоти, які хотіли вкрасти прапор, мали з собою ніж».

  Сергій Бурлаков, речник МВС: «У нас є три потерпілих. Ножових поранень немає».

  Троє жертв – це гості з Великої Британії, які відбулися синцями. Українці не постраждали – таке кажуть у МВС. Заяву в міліцію британці писати, начебто, відмовилися. Хоча, подейкують, міліціонери просто не могли з ними порозумітися.

  Сергій Бурлаков, речник МВС: «Відмовились, але ми все одно порушили».

  Хуліганів шукають. Навколо кафе уже з усіх кутків чатують міліціонери.

  Українській вболівальник Євген Крась участі у бійці не брав, але запевняє – про неї було домовлено наперед.

  У самому кафе, де вчора було не до пива, сьогодні знову сидять британці. Дейв і Джон присіли просто в генделику над дорогою.

  Джон, британський вболівальник: «А де бандити? Це уже мій п’ятий раз в Україні – я бандитів не бачив. Я собі п'ю і насолоджуюсь перед матчем».

  Британцям – хоч би що... Футбольна братія обживає Майдан. Джефрі завісив англійськими прапорами всю клумбу. Що знову хтось захоче вкрасти прапор – не боїться.

  Джефрі, британець: «Чи страшно мені, що хтось налетить і позриває? Та ні. Ми безстрашні і миролюбні. Битися не поліземо. Помсти не буде. Ні перед матчем, ні після. Буде просто три голи у ваші ворота».

  Ольга Петрів та Андрій Ковальов, 5 канал.

   

  Попередній матеріал
  17-річний киянин - чемпіон України із Супермото
  Наступний матеріал
  Експерт: бійка на Хрещатику - провокація спецсужб
  Теги: