Фото МВС

Міліція посилить охорону прикордонних територій у Одеський області

  У ході робочої поїздки в Одеську область заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар задля вирішення ряду проблемних питань відвідав місто Болград, де пообіцяв значно підсилити підрозділи з охорони порядку на цій прикордонній території.


  Про таке 12 вересня повідомляє прес-служба МВС України.

  "Мова, насамперед, йде про військовий конфлікт в нашій країні і можливі збройні ризики з боку Придністров'я. Тому ми розглянули можливість розквартирування у цьому місті бригади Нацгвардії і добровольчої міліцейської роти "Болград" загальною чисельністю понад 100 осіб", - заявив Сергій Чеботар .

  За словами Сергія Чоботаря, це дасть можливість не тільки надійно обороняти українські рубежі з півдня, але й поверне віру місцевим жителям в те, що вони будуть надійно захищені: "Розквартирування наших підрозділів створить також півтисячі робочих місць".

  На його думку, важливим є й те, що люди чи не вперше відчули увагу з боку держави.

  Сергій Чеботар також висловив упевненість у тому, що всі питання щодо організації роботи підрозділів правопорядку будуть вирішені в найкоротші терміни.

  "Крім співробітників МВС, до цієї роботи будуть залучені представники Одеської обласної держадміністрації, які беруть на себе обов'язки з фінансування проекту", - цитує його слова прес-служба МВС.

  Нагадаємо, у Маріуполі СБУ знешкодила диверсійну групу, яка працювала на Росію.
  Попередній матеріал
  У Маріуполі СБУ знешкодила диверсійну групу, яка працювала на Росію
  Наступний матеріал
  Набули чинності нові санкції ЄС - російські акції вже почали падати
  Теги:
  Loading...