Міліція пояснила сутички з протестувальниками у Вінниці війною на Донбасі

  Учорашня позачергова сесія вінницької обласної ради, яка викликала невдоволення містян та сутички під адмінбудівлею, не мала відбуватися.


  Про таке заявили представники вінницької міліції, оцінюючи вчорашні події у місті. Кажуть, що повідомляли депутатів про можливі провокації і радили не робити ніяких зібрань на вихідні. Мовляв, правоохоронці передбачали сутички й хотіли запобігти можливим протиправним діям. Саме через це й зібрали велику кількість силовиків біля стін облради.

  Начальник ГУ МВС України у Вінницькій області Ігор Моренець пояснив: "Було по всій Україні, що необхідно посилити у зв'язку з заходами, які відбуваються у світі і першу чергу на сході нашої країни, посилити охорону приміщень адміністративних ну і інші заходи провести, щодо територіальної оборони в цілому країни, в тому числі і області. Міліція не починала ніякі активні дії, ті відео, як єсть – вони всі стримали, тримавшись рука за руку , щоб люди не проходили".

  Нагадаємо, учорашнє позапланове засідання Вінницької обласної ради переросло в бійку під її стінами. Мітингувальники проривалися до середини будівлі, міліція їх намагалася стримати. Восьмеро людей, у результаті зазнали травм. Головним питанням на сесії облради мало бути зняття із посади її голови Сергія Свитка.

  Попередній матеріал
  Країни Балтії відмовляються від російського газу - Грібаускайте
  Наступний матеріал
  Сьогодні терористи 15 разів атакували українські позиції і населені пункти