Міліція готується до війни зі скінхедами

  Більш як 500 скінхедів нараховується сьогодні в Україні. Здебільшого це особи від 14-ти до двадцяти семи років, які об`єднуються в групи і діють переважно у шести містах України та Автономній республіці Крим.
  Таке повідомив міністр внутрішніх справ під час зустрічі з послами країн-членів ЄС. За словами Юрія Луценка, Міністерство внутрішніх справ навіть розробило План заходів щодо протидіїї расизму та ксенофобії. За словами міністра, лише минулого року іноземці ставали об"єктами нападу трохи більше тисячі разів. Серед цих випадків - 22 навмисних убивства та 13 смертей від завданих тілесних ушкоджень. З початку цього року на ґрунті расизму скінхеди вбили п"ятьох іноземців - усі ці злочини розкриті.

  Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ: "161 стаття Кримінального кодекса, яка передбачає карну відповідальність за розпалювання міжнаціональної, расової та міжрелігійної ворожнечі фактично не використовується прокуратурою. А це виключно підслідність прокуратури. Очевидно всі міністерства разом мають взятися за формування клімату терпимості, гостинності в Україні. Міністерство юстиції, міністерство внутрішніх справ направило спільну пропозицію кабінету міністрів по створенню робочої групи яка б мала відпрацювати таку політику". 

  Напередодні, Глава держави Віктор Ющенко, враховуючи значне збільшення злочиниів проти іноземних громадян, написав листа Генпрокурору Олександру Медведьку та міністру внутрішніх справ Юрію Луценку з проханням протидіяти проявам ксенофобії, расової та національної нетерпимості в Україні.
  Попередній матеріал
  Богатирьова просуватиме політику ПР через РНБО?
  Наступний матеріал
  Олімпійський вогонь прибув до Африки
  Теги:
  Loading...