5.ua

Міліцейська автівка влаштувала ДТП у Дніпропетровську [відео]

  Сьома година вечора. Година пік. Автівка правоохоронців - на великій швидкості - вилітає на зустрічну смугу, таранить одну машину, зачіпляє іншу, а потім падає зверху на «Жигулі». Свідків ДТП - не бракує.

  В’ячеслав Бавченко, свідок аварії:«Либо с рулевым что-то случилось, либо водитель отвлекся, резко ушел влево по не понятным причинам, столкнулся с десяткой, наскочил на джип и упал на «Жигули».

  У ДАІ запевняють, аварію спровокували. Начебто міліцейський УАЗ підрізала біла автівка.

  Олександр Чудновський, заступник начальника обласного управління ДАІ в Дніпропетровській області: «Мы предполагаем, что белый автомобиль, который двигался и создал аварийную ситуацию, сейчас находится в розыске».

  Утім, на кадрах із відеореєстратора розгледіти такий автомобіль непросто. Наразі не знають ані номера, ані марки білої автівки. Правоохоронці тим часом оголосили її у розшук.

  У результаті ДТП 5-ро людей потрапили до лікарні. Двоє працівників міліції - у стані середньої тяжкості. Найбільше постраждав водій чорної дванадцяти - він у реанімації.

  Микола Моринець, заступник головного лікаря шостої клінічної лікарні:«Два человека в травматологическое отделение с травмами средней степени. Два человека госпитализированы с черепно-мозговыми травмами в хирургическое отделение. И один человек госпитализирован прямо в реанимацию – самая тяжелая травма. Который сразу был прооперирован, состояние сейчас тяжелое, но не безнадежное».

  Потерпілі говорити про ДТП на камеру відмовляються. А у ДАІ запевняють - експертизи показали, що усі учасники аварії були тверезими. Місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження - результати обіцяють не раніше, ніж за два місяці. Якщо винними визнають міліціонерів, усі збитки пообіцяли компенсувати з міського бюджету.

  Марія В’яткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Путін розкритикував діяльність американської розвідки [відео]
  Наступний матеріал
  Хасиди в Умані готуються зустріти іудейський Новий рік [відео]