5.ua

Меценати передали черкаським добровольцям дві броньовані вантажівки і джип

  Два автомобілі ГАЗ-66 та броньований легковик передали меценати батальйону територіальної оборони у Черкасах. До цього військові скаржилися на брак техніки.


  Відтак, за справу гуртом взялися місцеві та київські підприємці. Вони й закупили частину необхідного транспорту. Лише на броньований джип витратили близько ста тисяч доларів. Разом із автомобілями меценати передали військовим комплекти шоломів та бронежилетів. Незабаром подарунки поїдуть до зони АТО, де зараз перебуває черкаський батальйон.

  Меценат Костянтин Невесенко задоволений: "Мощная бронь! Выдерживает АК, СВД, высокая проходимость плюс специально укреплены борта, как вы видите, дополнительная бронь. Дальше стоит устройство для установки пулемета крупнокалиберного. К сожалению, купить пулемет я не могу, что могли – мы купили".

  А військовий комісарЧеркащини Євген Курбет запевнив: "Саме головне – збереження життя особового складу. Ці автомобілі всюдихідні мають високий ступінь захисту. На наступному тижні ми закриваємо всю потребу в автомобілях. Якщо пам’ятаєте , було потрібно до 10 автомобілів. Вже передали 8, наступного тижня передамо 6, і питання забезпечення технікою знімається".

  Попередній матеріал
  До 2020 року держапарат в Україні потрібно оновити на 70% - АП
  Наступний матеріал
  Рішення Росії заборонити в'їзд Ребецці Гармс "викликало жаль" у ЄС
  Теги:
  Loading...