Facebook / Муса Магомедов

Метою ОРДО є гуманітарна та екологічна катастрофи - Міноборони

  Окупаційна влада окремих районів Донецької області (ОРДО) не надає гарантії безпеки на проведення ремонтно-відновлювальних робіт на низці об’єктів поблизу лінії зіткнення в зоні АТО

  У Міністерстві оборони України повідомляють, що у результаті можуть виникнути гуманітарна та екологічна катастрофи, що торкнуться сотень тисяч мешканців по обидва боки лінії розмежування, передає "Укрінформ".

  "Протягом значного періоду в ряді районів на лінії розмежування не можна провести ремонтно-відновлювальні роботи. Така ситуація склалася внаслідок того, що російська сторона в Спільному центрі контролю і координації не надає підтвердження гарантій безпеки дотримання режиму припинення вогню з боку ОРДО", - йдеться у повідомленні.

  Так, українською стороною СЦКК отримано письмове підтвердження про відмову без пояснення причин надати гарантії безпеки при проведенні ремонтно-відновлювальних робіт по заявках Авдіївського коксохімічного заводу (АКХЗ) та Красногорівського вогнетривкого заводу.

  В МОУ також додали, що складається враження, "що загроза виникнення гуманітарної та екологічної катастроф i є та мета, яка переслідується керівниками ОРДО шляхом ненадання гарантій безпеки на проведення даних робіт".

  Попередній матеріал
  Житель Мар'їнки підірвався на розтяжці
  Наступний матеріал
  Торецьк без води: ДСНС продовжує надавати допомогу місцевим жителям – фото

  "Масштабні обстріли з боку противника": за добу п'ятеро українських воїнів отримали поранення

  На пункті в пропуску "Мар'їнка" в черзі 450 авто