Мешканцю з Красноармійська загрожує 2 роки ув`язнення за те, що врятував дівчину від ґвалтівника [відео]

  Захист ціною волі. Мешканцю з Красноармійська загрожує два роки ув`язнення за те, що врятував дівчину від ґвалтівника. Зловмиснику він наніс сметрельних травм, і тепер проти самого рятівника відкрили кримінальне провадження.

  Хлопець постраждалої: "За такие случаи надо вознаграждать надо премии давать, это очень мужской поступок".

  Родичі та друзі постраждалої кажуть - до кінця літ завдячуватимуть чоловіку, який пішов з голими руками проти озброєного гвалтівника та врятував дівчині життя.

  Хлопець постраждалої: "Этот преступник, он с этим же ножом, с которым к девушке приставал, пытался воспроизвести драку с моим товарищем".

  Жертвою гвалтівника стала 20 річна студентка. Вона поверталася ввечері через неосвітлене шкільне подвір`я. Додому не дійшла лише вулицю, коли на неї напав зловмисник. Телефоном дівчина встигла покликати на допомогу свого хлопця. Проте, той був на роботі, і викликав міліцію та попросив прийти на допомогу знайомих. Першим на місце - прибіг один з товаришів.

  Едуард, затримав гвалтівника: "Куда сопротивлялся туда и бил. А как его ловить. Я же не выбежал с сеточкой, веревочкой. Я выбежал с голыми руками и в спортивных  штанах, в чем был".

  Ґвалтівник помер у лікарні через дві години після шпиталізаціі. За словами медиків, травми були несумісними з життям.

  Юрій Долбня, старший черговий хірург Красноармійської Центральної районної лікарні: "Он поступил в бессознательном состоянии с множественными переломами верхней и нижней челюсти. Переломами ребер, подкожной эмфиземой обширной, занимаемой лицо, шею фактически до поясничной области".

  Проти Едуарда, який врятував дівчину, правоохоронці відкрили кримінальне провадження - за статтею "умисне вбивство при перевищенні самооборони". Перекваліфікація можлива тільки у випадку виникнення нових обставин.

  Сергій Ковальов, заступник Красноармійської міжрайонної прокуратури: "Проведена судебно-медицинская экспертиза, в ходе которой установлено, что те телесные повреждения, которые были причинены насильнику, он от них и умер".

  Юлія Павловська, прес-офіцер Красноармійського міського управління міліціі: "На первоначальном этапе следствия установлено, что мужчина, который пришел на помощь девушке, превысил меры самообороны при задержании преступника. Что наказывается лишением свободы до двух лет".

  Тридцятидво-річний ґвалтівник уже відбував покарання за такий злочин. Проти нього теж відкрили кримінальне провадження - уже посмертно.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Красноармійськ, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Добігло кінця друге бойове відрядження британського принца Гаррі в Афганістані
  Наступний матеріал
  Від негоди потерпає американський штат Огайо
  Теги:
  Loading...