Мешканцям Ужгорода частково заборонили користуватися смітниками

  Контролери на смітниках. До оригінальних методів боротьби з боржниками вдалися в Ужгороді. Мешканців, які не уклали угод з комунальними службами про вивезення непотребу, позбавили права користуватися смітниками.
  Виносити сміття мешканці Ужгорода віднині мають із книжкою, яка підтверджує вчасну сплату за винесення непотребу . Чиновники обіцяють: біля баків чергуватимуть контролери, які завертатимуть усіх неплатників. 

  Чиновники кажуть, лише з початку цього року мешканці Ужгорода заборгували комунальникам за вивезення сміття 800 тисяч гривень. А відтак підприємства не можуть виконувати свою роботу. Городяни натомість твердять – за вивезення непотребу вони сплачують 5 гривень на місяць - а це найвища ціна в Україні. Тож нововведенням влади вкрай обурені.

  Попри це вже більше половини містян підписали угоди і зобов`язалися вчасно сплачувати за вивезення сміття. Решта ж чекають персонального візиту комунальників, які мають переконати людей у такій необхідності. Або ж принципово відмовляються платити, бо не вірять у те, що надані послуги справді вартують грошей. 

  Галина Ярцева, 5 канал:  "У перший день дії нового розпорядження міської влади на смітниках Ужгорода контролерів ми не зустріли. Не знають про їх місце дислокації і у міській управі, принаймні так нам сказали. Відтак відрапортувати про сплату комунпослуги за вивіз сміття нема кому. Тому з чистим сумлінням і без жодних перешкод відправляю ці кульки до смітника. Можливо уже завтра це буде зробити не так просто".

  Галина Ярцева, Микола Скунць з Ужгорода для 5 каналу
  Попередній матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС: ВАЖЛИВО"
  Наступний матеріал
  У російського журналіста вилучили касети з матеріалом про візит до Києва патріарха Варфоломія
  Теги:
  Loading...