Мешканцям Донецька заборонили їхати до Єгипту [репортаж, відео]

  Попри те, що заворушення в Єгипті не вщухають, українці вирушають туди на відпочинок. З Києва сьогодні попрямують до курортних єгипетських міст шість літаків. І лише один - має прибути з евакуйованими. Єдине українське місто, яке заборонило своїм мешканцям їхати до охопленої протестами країни, - Донецьк. Місцеві туроператори припинили продаж путівок до Єгипту, поки ситуація там не стабілізується.

  За останні п`ять сезонів потік донецьких туристів на єгипетські курорти зріс майже втричі. Олена Долматова - щороку бере відпустку взимку, аби відпочити на Червоному морі. Проте цього разу, каже - її чекало розчарування. Гроші за куплений тур повертати відмовилися, а перенести відпустку їй навряд чи вдасться.

  Туроператори кажуть - вони щодня зазнають збитків, і визнають - альтернативні тури це не те, на що сподівалися клієнти. Але наразі - не бачать іншого виходу. Вимушені пропонувати туристам відпочинок в інших країнах або переносити дати турів.

  Турагенціям - теж непереливки. Через скасування чартерних рейсів до Донецька, їхні клієнти прилітають у Київ - і багато відпочивальників просто не мають грошей на дорогу додому. 

  Попри революційну ситуацію, що склалася в Єгипті, на тамтешніх курортах досі відпочивають сотні донеччан. 

  Юлія Божко, Євген Гончаренко. Донецьк. 5 канал 

  Попередній матеріал
  Тиждень кіно О. Довженка стартував у Києві [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Чоловіка, який зняв обезголовлення пам`ятника Сталіну, залишили під вартою
  Теги: