Мера, що напідпитку збив насмерть людину,- відпустили під заставу

  Замість арешту - звільнення під заставу у 40 тисяч гривень. У Красноармійську на Донеччині суд обрав запобіжний захід для колишнього голови іншого міста області - Димитрова. Юрія Анисимова звинувачують у травмуванні людини, коли він кермував своїм авто у стані алкогольного сп`яніння. Пізніше постраждала померла у лікарні.

  З дня трагедії минуло трохи більше чотирьох місяців. Через два тижні після ДТП у лікарні померла постраждала - 48-річна Ірина Тимошенко, працівниця місцевої шахти. Родичі померлої нарікають - винуватець аварії жодного разу не поцікавився їхними долями.

  Валентина Миколаївна , сестра загиблої: "Хоть кто-нибудь приехал бы и поинтересовался, как живет мать. Женщина живет сама, нанимаем человека, который ходит и помогает. Я не живу рядышком. Никто не поинтересовался как она живет, что с шахты, что Анисимов".

  Юлія Божко, 5 канал: "На попередньому слуханні головна інтрига - чи залишить суд Юрія Анисимова під вартою. Його адвокат просить звільнення під заставу до початку процесу".

  Захисники Юрія Анисимова апелюють до стану його здоров`я. Офіційна версія - у колишнього міського голови Димитрова - хворе серце. Суддя дослуховується цих аргументів.

  Юрій АНИСИМОВ, обвинувачений, колишній міський голова м. Димитрова: "Глубоко сожалею, раскаиваюсь. Я действительно не препятствовал и не буду препятствовать ведению следствия".

  Станіслав ВОРОБЙОВ, суддя: "Меру пресечения подсудимому Анисимову – избрать в виде залога. Возложить на него обязательства – не покидать места жительства и являться по вызову в суд". 

  У день трагедії Юрій Анисимов, тоді ще мер Димитрова, був напідпитку. Еспертиза засвідчила в його крові 0,75 промiле алкоголю. Трагедія сталася посеред білого дня. Свідки аварії розповідають -  машина летіла на шаленій швидкості, врізалася у дерево, притиснувши до нього постраждалу. Після зіткнення - з автівки майже випав винуватець ДТП.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донеччина, 5 канал

  Попередній матеріал
  Затримали підозрюваного у замовленні крадіжки напису з концтабору Освенцім
  Наступний матеріал
  Сейм Польщі дозволив США розмістити елементи ПРО
  Теги: