Меморіальну дошку жертвам аварії на каруселі встановили у Луганську

  Меморіальну дошку жертвам аварії на каруселі встановили у Луганську. Трагедія там, нагадаємо, сталася 9 травня - атракціон Центрифуга поховав тоді під собою двох людей, ще вісьмох покалічив. Пам`ятний знак повісили на дереві в парку, де розташовані атракціони.
  Виготовлення та встановлення дошки  ініцювали самі постраждалі, долучилися й небайдужі містяни. Представники влади відкриття дошки проігнорували. Тоді як усю провину за трагедію постраждалі покладають саме на чиновників. Мовляв, вони дали дозвіл на експлуатацію несправної каруселі. Розслідування трагедії прокуратура розділила на три кримінальні справи. Але родичі загиблих та потерпілі вважають, що правоохоронці затягують з винесенням остаточного рішення щодо винних у трагедії. Зокрема, ще у день аварії  депутат Луганської міської ради Арсен Клінчаєв зізнався - саме він неофіційно привіз карусель, але потім від своєї причетності відмовився. Прокуратура ж проти депутата претензї зняла, посилаючись на те, що у документах він не фігурує.

  Павло Резник, постраждалий: "Вроде найден какой-то инспектор, наказан директор. В том что он директор у меня возникли большие сомнения, наказывают бабушку торговавшую билетами. В полной мере меня это не устраивает. Настоящие виновники не наказаны, и вряд ли будут наказаны. Чтоб наказать надо принять другие методы".
  Попередній матеріал
  Курдські повстанці оприлюднили умови звільнення німецьких заручників
  Наступний матеріал
  Потужні зливи та повені у Мексиці
  Теги:
  Loading...