Меморандум про співпрацю підписали декілька інтернет-провайдерів

  Меморандум про співпрацю підписали декілька інтернет-провайдерів. Разом вони домовилися вчити батьків та вчителів контролювати віртуальне життя дітей.

  В Україні кожен п’ятий школяр незнайомцям в Інтернеті повідомляє конфеденційну інформацію про свою родину, свідчать соціологічні опитування підлітків. Так діти друзям із соцмереж повідомляють адрес оселі, коли нікого з членів родини не буде вдома, ба навіть банківські реквізити батьків. Як наслідок, це призводить до числених пограбувань. До того ж кожен другий підліток ходить на побачення з віртуальними друзями. Задля контролю провайдери радять батькам товаришувати зі своїми чадами у соцмережах. Окрім того, встановити на комп’ютері спеціальні програми, які блокуватимуть дорослі сайти. 

  Юрій Павленко, уповноважений Президента України з прав дитини: "16% школярів відповіли, що відвідують порнографічні сайти з домашніх комп’ютерів, а 13%  - зі шкільних комп’ютерів".

  Алла Шлапак, голова постійної комісії Київради з питань гуманітарної політики: "Сьогодні в школі відсутні спеціалісти, які навіть учителів можуть навчити безпечно й правильно користуватися Інтернетом".

  Катерина Левченко, президент центру "Ла Страда-Україна": "Україна підписала Конвернцію Ради Європи по боротьбі з сексуальною експлуатацією дітей та сексуальним насильством. І законопроект щодо ратифікації цієї конвенції внесений до Верховної Ради України".

  Попередній матеріал
  Іран відвідує делегація МАГАТЕ
  Наступний матеріал
  Близько ста суден знищили у Сербії велетенські уламки криги, що рухаються Дунаєм
  Теги: