Меладзе збив на смерть пішохода на Обухівській трасі

  ДТП за участі Костянтина Меладзе, який на смерть збив 30-тирічну мати двох дітей, могла потрапити в об`єктиви камер спостереження приватних будинків, розташованих вздовж траси Обухів-Київ. Проте, як повідомили 5-му каналу, охоронці навколишніх будинків - відео їхні камери не пишуть, а призначені лише для огляду навколишньої території. Проте, напевно, це іще перевірятимуть правоохоронці.

  Як повідомили у ДАЇ, тіло 30-ти річної жертви було знайдене на узбіччі в 15-ти метрах від пішохідного переходу, автівка Меладзе - в 30-ти метрах від "зебри". За даними ДАІ - ця ділянка дороги була добре освітленою. За фактом ДТП розпочато кримінальне впровадження. Призначено з десяток експертиз самої автівки та керманича. Нині Меладзе перебуває у статусі свідка. У разі доведення його провини - максимальне покарання, яке загрожує композитору - 8-м років за ґратами. Коментувати ж ситуацію Меладзе відмовляється - повідомив таке 5-му каналу його помічник.

  Микола Жухович, керівник прес-служби Київської області: "Керманич автомобіля був тверезий. Принаймі так показали початкові заміри ДАЇ. Призначено низку експертиз - в тому числі і кров на аналіз у нього. Порушено кримінальне провадження - в подальшому екпертиза встановить, яка швидкість була. Де саме скоєне це ДТП - на пішоходному переході чи поза ним.  Керманич не заперечує що був за кермом. На місці є гальмівний шлях". 

  Попередній матеріал
  В Донецькому краєзнавчому музеї влаштували виставку альтернативних ялинок [відео]
  Наступний матеріал
  Відсьогодні китайці можуть реєструватися в Інтернеті
  Теги:
  Loading...