обшуки у ДПСУ 5 канал

Матіос заявив про причетність працівників ДПСУ до незаконної оборудки у 2 мільйони євро

  Про це свідчать вилучені у ДПСУ на початку тижня матеріали

  Слідство встановило, що прикордонники причетні до приховування фактів незаконної оборудки щодо вирубки лісу у Закарпатській області. Саме це стало підставою для проведення обшуків. Про це на основі вилучених у ДПСУ документів в ефірі одного з українських телеканалів заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

  За даними прокуратури, прикордонники покривали вирубку лісів у Закарпатській області словацькою фірмою майже на 2 млн євро, передає УНІАН.

  "Підставою для проведення обшуків стало встановлення слідством об’єктивних даних протидії з боку керівництва Держприкордонслужби об’єктивному повноцінному розслідуванню у частині встановлення всіх винних осіб (щодо незаконної вирубки лісу – 5.ua). У процесі розслідування нами встановлені посадові особи прикордонної служби Словацької Республіки, які сприяли проходженню техніки іноземної держави і вивезенню національного надбання України за межі держави без будь-якого оформлення. Сумарна вартість вивезеної деревини, за цінами Словацької Республіки, у кількості понад 7 тис. дерев складає до 2 млн євро, за оптовими цінами країни, куди були доставлені дерева", – зазначив він.

  За словами Матіоса, під час обшуків у Держприкордонслужбі співробітники військової прокуратури знайшли цьому підтвердження. Він продемонстрував документи і зауважив, що у них зафіксовано незаконний прохід техніки та людей зі Словаччини, і таких документів безліч.

  "Для покриття незаконної оборудки і грабунку держави було зроблено все, щоб слідство не отримало ці дані. За результатами цих даних ми маємо чітку картину, що словацька фірма за участі великої кількості техніки та громадян іншої держави перебували на території нашої держави за потурання, або прямої команди, або сприяння з корупційними підставами на території України. За результатами чого, більше 7 тис дерев вивезено", – резюмував він.

  Нагадаємо, у вівторок, 16 серпня, близько 9:30 ранку до приміщення Держприкордонслужби у Києві прибули слідчі військової прокуратури у супроводі бійців спецпідрозділу КОРД. Вони увірвалися до приміщення, виламали кілька дверей, потому розпочали обшуки, що тривали понад 6 годин. 

  Як повідомляв 5.ua, у ДПСУ заявили про спробу паралізувати роботу Центру управління службою (орган, який, фактично, здійснює управління системою охорони кордону в режимі онлайн - 5.ua). 

  Попередній матеріал
  Глава передвиборного штабу Трампа допомагав Партії регіонів виводити гроші з України – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Ще одна країна звинуватила РФ у порушенні суверенітету – DW
  Теги:
  Loading...

  Обшуки у прикордонників: що шукали та що знайшли в ДПСУ

  Довготривалі обшуки у ДПСУ завершено, вилучили певні матеріали – Слободян

  Обшуки у ДПСУ: у відомстві заявили про спробу паралізувати роботу Центру управління службою

  У центральному офісі ДПСУ у Києві тривають обшуки – Слободян