5 канал

Матіос: На Александрова і Єрофєєва готувався замах

16 лютого розвідувальними службами було отримано інформацію про підготовку, планування й спробу знищення затриманих російських ГРУшників

У Генеральній прокуратурі є інформація про те, що на життя російських ГРУшників Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва готувався замах. Про це на брифінгу заявив заступник Генерального прокурора України - головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

"В Києві, в Печерському і Голосіївському районах, отримано інформацію про готування під час етапування Александрова й Єрофєєва до суду замаху на їхнє життя", - сказав він.

За словами головного військового прокурора, такі дані були отримані 16 лютого розвідувальними службами. "Було отримано інформацію про спробу, підготовку й планування знищення - інакше ми це не розцінюємо, бо викрасти у центрі Києва конвойну машину з двома затриманими військовослужбовцями, яких етапували на суд, було б неможливо", - зауважив він.

Матіос також зазначив, для того, аби не створювалася "картинка" про радикалізм українського правоохоронного блоку або інших національно свідомих елементів, голова ГПУ разом з іншими уповноваженими органами прийняли рішення про заборону вивезення російських ГРУшників до суду.

Як повідомляв 5.ua, 3 березня розгляд справи щодо російських ГРУшників перенесли через те, що їх не доставили до суду – існувала загроза нападу на конвой. Раніше, 25 лютого, Єрофєєва і Александрова також не змогли доставити до суду, засідання було перенесено на 3 березня.

Попередній матеріал
Сьогодні відзначають Міжнародний день "сонячних" людей
Наступний матеріал
Збиток ТОП-100 держкомпаній за рік скоротився в 17 разів - Абромавичус
Теги:
Loading...

Матіос: Підозрюваний у зникненні адвоката російського ГРУшника затриманий

Розгляд справи російських ГРУшників перенесли на 21 березня

Полозов: Путіну наплювати на Александрова і Єрофєєва, треба буде – він в топку дивізію кине

Журналіст оприлюднив фото з телефону затриманого російського ГРУшника Александрова