Десантування 80-ї штурмової бригади
Десантування 80-ї штурмової бригади 5 канал

Масштабне тренування: Кількасот військових 80-ї бригади відпрацювали десантування

Кількасот десантників 80-ї десантно-штурмової бригади на Львівщині відпрацьовують десантування з вертольотів на висоті 600 метрів. Востаннє таке масштабне тренування проводили ще до початку війни на сході країни

23-річний офіцер-десантник Назар Качор виконує свій 58-й стрибок із парашутом. Каже, страху давно немає, хоч кожен стрибок має свої особливості.

"Стрибок це для десантника засіб вступу в бій. Для цього ми тренуємося, відпрацьовуємо стрибки. По перше постаратися розвернутися за вітром. Щоб вітер вам в спину. Згрупуватися, ноги разом, все разом і приготуватися до приземлення", - говорить військовослужбовець 80-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Назар Качор.

Назар  - старший у групі та проводить колегам інструктаж. До стрибка готується і медик Тетяна Герасимчук. На переконання Тетяни вправно виконувати стрибки з парашутом має кожен у бригаді.

"Під час ведення бойових дій десантники можуть десантуватися в тил ворога вести свої бойові дії і тому дійсно дуже важливо те як ти правильно приземлишся, як ти швидко можеш звільнитися від парашутно-десантної системи і наскільки швидко десантник може приступити до бою", - говорить Тетяна.

Десантники відпрацьовують стрибки з висоти 600 метрів. На те, щоб виконати вправу, є лише кілька хвилин у повітрі.

Загалом тренувальні стрибки виконали понад двісті військовослужбовців.

"Навички відновлені і ми готові працювати далі. Один із способів доставки в район виконання бойового завдання це парашутний спосіб і десантура. Зараз ми це питання відпрацьовуємо - від часу зльоту до часу вступу в бій це максимально-мінімальний термін", - розповідає командир 80-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Володимир Шворак.

Попереду у десантників тренувальні стрибки у повній амуніції та у нічний час.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львівська область, "5 канал". 

Попередній матеріал
Поповнення у Ромео і Джульєтти: На Харківщині в екопарку народилося шимпанзе
Наступний матеріал
86 дітей з прифронтової зони вирушили на відпочинок до Хорватії – Жебрівський
Loading...