5.ua

Масові акції у Дніпропетровську пройшли без інцидентів

  Масові акції у Дніпропетровську пройшли без інцидентівГрандіознішим, порівняно з іншими регіонами України, було святкування Дня перемоги у Дніпропетровську. Свято 9 травня об'єднало ветеранів, звичайних городян, прихильників різних партій та навіть прибічників федералізації.


  Майже п'ятнадцять тисяч людей пройшли святковою ходою. Їх охороняли тисяча правоохоронців, курсантів, бійців Внутрішніх військ та активістів.

  Одними з перших до пам'ятника Слави з квітами прийшли старенькі ветерани. Люди, які воювали та перемогли, кажуть: для них День перемоги – найбільше свято у житті.

  Діти та дорослі несуть стареньким квіти. Кажуть – щорік більше усвідомлюють, як багато ветерани зробили для країни у Другій Світовій.

  Попри те, що місцева влада скасувала офіційні урочистості, мітингарі таки вийшли під партійними прапорами. Зокрема, ходу під назвою "Безсмертний полк" організувала Партія регіонів. Учасники ходи йшли, тримаючи в руках портрети загиблих на війні родичів.

  За політичними партіями ходою пройшли прихильники Росії з величезною георгіївською стрічкою та червоним прапором. Вони скандували "Донбасс, мы с тобой", але ні на кого не нападали.

  Не минулося і без інцидентів. У натовпі правоохоронці виявили та затримали чоловіка з двома бейсбольними битками, мотузкою та каскою. Затриманий пояснив: хотів оборонятись від футбольних ультрас.

  Окрім того, міліція затримала сімох чоловіків, які при собі мали ножі, битки та бронежелети. На щастя, сутичок вдалося уникнути.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ. 5 канал.
  Попередній матеріал
  Міліція затримала у харківському лісі 10 провокаторів
  Наступний матеріал
  ЗМІ: терористи роззброїли підрозділ Внутрішніх військ у Донецьку