5.ua

Марков позиватиметься до Європейського суду [відео]

  І до Євросуду позиватиметься захист екс-нардепа Ігора Маркова. Про таке "5 каналу" повідомив адвокат, Олександр Казарновський після ухвали Київського Апеляційного суду, який залишив Маркова під вартою щонайменше до 20 грудня.

  Адвокати намагалися оскаржити вердикт Печерського райсуду, який минулого тижня обрав для Маркова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 2 місяці. Колишнього регіонала затримали 22 жовтня в Одесі, йому закидають побиття учасників пікету в 2007-му році, які виступали проти встановлення в Одесі пам`ятника російській імператриці Катерині ІІ.

  Казарновський Олександр, адвокат Маркова:""Решение следственного судьи Печерского суда оставлено без изменений, тоесть Марков будет нахлдиться под стражей до 20 декабря. Оно вбсолютно не вмотивировано. Все те аргументы, на которые мы ссылались - суд им оценки не дал. Безосновательно его задержали, точно так же Апеляционный суд без какой-либо мотивировки, без ссылки на какие-либо доказательства оставил его под стражей. Самое печальнок то, что у него на содержании 2 несовершеннолнтних детей, жена на 8 месяце беременности".

   

  Попередній матеріал
  Кокс і Квасневський прибули на зустріч із Тимошенко
  Наступний матеріал
  Ставицький: «Нафтогаз» має вже сьогодні вирішити проблему боргів перед «Газпромом»
  Теги: