фото business.ua

Маріупольці і Аваков - проти потяга до окупованого Криму

  Призначений "Укрзалізницею потяг сполучення Маріуполь-Севастополь спричинив зливу критики серед людей, не в захваті від такого маршруту і самі маріупольці.


  Потяг із окупованого Криму з'явився у розкладі 2 грудня, а вже 3-го на вокзалі Маріуполя знайшли вибухівку. Правоохоронці не виключають, що смертоносний тротил могли привезти саме цим потягом.

  Представники Маріупольского залізничного вокзалу коментувати призначення скандального потяга поки що відмовляються. А правоохоронці пояснюють: він буде заміною рейсу Донецьк-Севастополь, до якого давно звикли мешканці регіону.

  Сергій Арошкевич, заступник начальника управління МВС України Донецької залізниці, всіляко заспокоює: "Бояться людям нечего, поезд полностью контролируется на всех станциях, сюда никто не заедет и никто этим поездом отсюда не выедет. Мы не дадим такой возможности: это все службы – как и СБУ, пограничная служба, миграционная, милиция".

  Натомість, пасажири, які приїхали рейсом, кажуть: впродовж маршруту у них лише двічі перевіряли паспорти, а багаж та сам потяг ніхто не оглядав.

  Маріупольці здивовані призначенням потяга. Кажуть, у мирний час їхнє місто взагалі намагалися залишити без залізничного сполучення із півостровом. А тепер відкривають прямий рейс туди, де готують терористів.

  Проти курсування такого потяга уже виступив міський голова Маріуполя Юрій Хотлубей. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков теж заявив, що Мінінфраструктури має скасувати цей маршрут. А поки що поїзд збирається в дорогу на Крим – щоб за день знову повернутися у прифронтове місто.

  Попередній матеріал
  Російські терористи вбили жінку в Ленінському на Донеччині
  Наступний матеріал
  30 парафій УПЦ МП перейшли до Київського патріархату