0629.com.ua

Маріупольські робітники перекрили залізницю – вимагають зарплату від підприємства Ахметова

Протестувальники вимагають оплати за виконану роботу з відновлення резервної залізничної колії після підриву мосту.

Як повідомляє місцевий сайт 0629, в грудні 2014 року тут був підірваний залізничний міст. Спецслужби кваліфікували вибух як теракт.

Сьогодні, 13 жовтня, група робітників будівельної компанії "Азовстальбуд" тимчасово перекрила залізничну колію біля підірваного моста. Головна вимога протестувальників – виплата грошей за здійснену роботу. За словами учасників акції, коштів їм не виплачують протягом 9 місяців.

Робітники кажуть, що каменем спотикання в оплаті стало оформлення документів на проведення робіт. Після підриву магістрального шляху, що зв'язує меткомбінати з портом, робітники "Азовстальбуду" зробили усе, щоб в максимально стислі терміни відновити рух потягів. Після отримання інформації від керівництва "Азовсталі" про необхідність надання екстреної допомоги, було складено графік проведення робіт і додаткову угоду, що дозволяє екстрено приступити до будівництва об'їзної дороги.

Однак згідно із попередніми угодами, договір між замовником і виконавцем можна було укласти після отримання офіційного проекту. Проектна документація, за словами пікетувальників, була готова тільки в червні.

Але враховуючи екстреність ситуації, роботи вони почали вже 26 грудня, не чекаючи оформлення всіх документів, передбачених для мирного часу. Люди працювали без вихідних цілодобово – навіть у новорічну ніч. Будівництво об'їзного шляху закінчили на 13 днів раніше плану.

Згодом працівникам "Азовстальбуду" пояснили, що тяганина з проплатою пов'язана з тим, що керівництво "Азовсталі" функцію оформлення всіх договорів передало ММК ім. Ілліча, тож виконавцям порадили звертатися до керівництва компанії Ріната Ахметова "Метінвест".

За повідомленням пікетувальників, на сьогоднішній день питання з оформленням договору штучно затягується, а люди не отримують своїх грошей десятий місяць. Сьогоднішню акцію вони оголосили короткостроковою і попереджувальною, однак обіцяли продовжити її у випадку подальшої тяганини з виплатою. У компанії "Метінвест" поки не прокоментували заяви працівників "Азовстальбуду", однак обіцяли зробити це пізніше. За словами пікетувальників, керівництву замовника послана відповідна петиція з попередженням про вимушені заходи впливу.

Попередній матеріал
Син Януковича подав позов до Євросуду проти України
Наступний матеріал
Україна не може нести відповідальності щодо катастрофи з MH17 – посол
Теги:
Loading...