5.ua

Мар'їнка: російська артилерія б'є прицільно

Біля Донецька вдень було відносно спокійно, ворог застосував лише стрілецьку зброю. Артилерія тут працювала напередодні. Під час умовного затишшя бійці мають змогу запастися дровами та розповісти журналістам про життя на передовій в умовах мряки, холоду та дощу

Репортаж із передової Ольги Калиновської

У бойовій кухні чайник завжди гарячий. А під рукою – кава та чай. Для тих, хто повернувся із сирості, холоду та мряки – з осіннього бойового чергування.

У будівлі, де вітер гуляє без перешкод, а з даху ллють водоспади, від хвороб та застуди їх рятує теплий одяг. Та адреналін – від постійної роботи російської артилерії.

Останні кілька днів на цих позиціях відносно тихо. 120-ми мінами, кажуть, бійці, закидують їхніх сусідів. Тут же є змога спокійно почистити зброю та запастися дровами.

Цьогоріч зима на позиції не прийшла несподівано, кажуть військові. Теплий одяг бійці вже отримали, термобілизну чекають із дня на день.

Боєць Оля теплі кофти, зізнається, купувала сама. Бо цієї поїздки на фронт чекала давно – відтоді, як у березні підписала контракт. Тільки-но потрапила на передову, зрозуміла, її місце – тут.

За освітою вчитель фізики, математики та астрономії, на війну Оля пішла санітаром. Але більшість часу вона проводить на бойовому чергуванні. Бо така тут позиція – не розслабишся. І такий навпроти ворог – ніколи не знаєш, що готує наступної миті.

Ольга Калиновська, Анна Кудрявцева, Донеччина, "5 канал"

Попередній матеріал
Скандальний довгобуд: коли добудують новий корпус клініки "Охматдит"
Наступний матеріал
Очевидно, що адміністрація Трампа згорне програми фінансової допомоги Україні – Березовець

Під час обстрілів у Мар'їнці були поранені два волонтери – поліція

Терористи обстріляли пункт пропуску "Мар'їнка"

Міноборони оприлюднило фото наслідків обстрілів багатоповерхівок в Мар'їнці

Внаслідок нічних мінометних обстрілів зруйновано п'ять будинків у Красногорівці і поранено жителя Мар'їнки

ДПСУ: Бойовики обстріляли КП "Мар'їнка"

5 канал - трансляція наживо