Маккартні хоче покататися на велосипеді столицею України

  Швейцарський сир, соєве молоко та квіти в кімнату. Цього захотів Сер Пол Маккартні від організаторів його приїзду до Києва. А ще - легендарний поп-співак хоче покататися на велосипеді столицею України. Прилетить сер Пол 13-го червня, і вже цієї суботи заспіває українцям найпопулярніші хіти Бітлз.
  Сцену на майдані Незалежності монтують півтисячі людей - з різних країн світу. Шоу учасника Бітлз трансюватимуть на вуличних екранах Львова, Харкова, Донецька, Дніпропетровська та Одеси. А от людей, які прийдуть безпосередньо на Майдан, попередили: не можна - з великими сумками, скляними чи пластиковими пляшками. У фан-зоні та віп-зоні - заборонили фотографувати і знімати на камеру. Про безпеку співака, крім особистих охоронців, дбатимуть три тисячі міліціонерів. А от райдер у Пола Маккартні скромний - кажуть організатори.

  Ірина Ковальчук, співорганізатор приїзду Пола Маккартні в Україну: "Сер Пол просив, щоб у машині не було жодних шкіряних сидінь чи звіриних принтінь, тобто зображень звірів. Він дуже з повагою ставиться до всього, повязаного з навколишнім середовищем - він повний вегетаріанець. Попросив додати йому піаніно в кімнату, щоб він міг награвати все, що йому приходить в голову".
  Попередній матеріал
  Сьогодні - чергові матчі на Євро-2008
  Наступний матеріал
  Українське кіно показали у Франції
  Теги: