Майбутніх офіцерів-десантників готують із врахуванням бойового досвіду АТО

    День десантника святкують в Україні 2-го серпня. Командний склад ВДВ виховують в Одеській військовій академії. Напередодні свята курсанти закладу продемонстрували свої вміння орієнтуватися на полі бою, проводити розвідку та вправно роззброювати ворога.


    Курсант другого курсу і майбутній розвідник Дмитро Кугай розповідає - тренування допомагають йому не лише підтримувати фізичну форму, а ще й додають впевненості – на полі бою зможе здолати перепони. Юнак – попри те, що попереду ще два роки навчання в академії – прагне якнайшвидше доєднатися до побратимів у зоні АТО.

    _viknaodessa.od.ua3.jpg

    А щоб усе добре склалося на полі бою, курсантів навчають долати смугу перешкод: вони стріляють з різних видів зброї, стрибають з парашутами та навчаються азів маскування.

    Викладач Одеської військової академії Ігор Овчарук пояснює: "Ми проаналізували роботу сил АТО при виконанні завдань підрозділами, ми бачимо, що необхідно зберегти життя командирів, підлеглих, в умовах обмеженого застосування важкої зброї. Тому саме підготовці в такому плані приділяється велика увага".