Майже третина українців живуть за межею бідності

  Майже третина українців живуть за межею бідності. Це означає, що кожен з них витрачає на місяць менше чотирьохсот тридцяти гривень.
  Таку інформацію озвучили на конференції з питань подолання бідності. На думку експертів, глобальний стрибок цін на продукти та енергоносії, а також  інфляція - можуть збільшити кількість людей, які живуть за межею бідності. У посткомуністичних країнах бідність має свої особливості, бо існує в умовах розвиненої промисловості, висококваліфікованої робітничої сили та відносно низького рівня безробіття. Найбільше бідних людей в Україні мешкають у сільській місцевості.

  Віктоор Іванкевич, заступник міністра соціальної праці і соціальної політикиполітики: "Україна має найбільший рівень бідності на самих багатих землях у світі. Тому уряду треба приділяти увагу на відновлення сільськогосподарського виробництва".

  Балаж Хорват, постійний представник МВФ в Україні: "Мы думаем, что инфляция сейчас очень большая проблема в Украине. Очень важно принимать макроэкономические и политические меры, чтобы снизить инфляцию".
  Попередній матеріал
  Лісові пожежі у Колорадо - щонайменше 3 людей загинули
  Наступний матеріал
  8-річна єменка домоглася розлучення з чоловіком (РОЗШИРЕНО)
  Теги:
  Loading...