Майже сотня громадян за вчора підписала контракти на військову службу - Міноборони

  За минулу добу на військову службу за контрактом до Збройних Сил України прийнято 99 осіб.


  Про це у Міноборони повідомили 27 листопада.

  "Процес прийому громадян на військову службу за контрактом до Збройних Сил України триває постійно і щодня. Наприклад, лише за минулу добу прийнято 99 осіб. Такої великої кількості за одну добу я не пам’ятаю. Більшість з них – цивільні громадяни, решта – військовослужбовці строкової служби", – повідомив заступник начальника головного управління персоналу Генштабу ЗС України полковник Ігор Миколаєнко.

  Він також зазначив, що за рік на військову службу за контрактом до Збройних Сил прийнято понад 9300 осіб.

  "З них, з червня 2014 року, коли були внесені зміни до Закону України "Про військовий обов’язок та військову службу"  щодо можливості прийняття під час особливого періоду на військову службу осіб за короткостроковим контрактом – понад 2000 громадян віком від 18 до 40 років", - додав Миколаєнко.

  Полковник Ігор Миколаєнко також повідомив, що станом на сьогодні, ще 433 особи готують документи до прийняття на військову службу за контрактом до Збройних Сил України та невдовзі вони стануть до війська.

  Нагадаємо, у Донецькому аеропорту "кіборги" в чергове відбили атаки бойовиків. Також повідомлялось, що прикордонники продовжують фіксувати порушення повітряного кордону з боку РФ.
  Попередній матеріал
  У Польщі почався суд у справі про катастрофу літака Качинського
  Наступний матеріал
  На Київщині буде створено чотири штаби з організції оборони