Profi-news.ru

"Майже порожні": у ДПСУ розповіли про склад путінського "гумконвою"

За даними прикордонників, автомобілі рушили заповненими лише на 10%

Ранком четверга, 27 квітня, черговий "гумконвой" перетнув державний кордон. Як повідомили "5 каналу" у Держприкордонслужбі, у складі так званого "гумконвою" – 41 вантажівка, що рушила на окуповані території Донбасу.

Українська міжвідомча група здійснювала лише візуальний контроль вантажівок. Через це сказати достеменно, що в автомобілях прикордонники не можуть.

За даними ДПСУ, автомобілі рушили заповненими лише на 10%.

"Оскільки РФ в черговий раз порушила всі існуючі та міжнародні вітчизняні норми, які регламентують порядок направлення гуманітарних вантажів, представники міжнародного Червого Хреста участі не брали (у контролі вантажівок). Представники української міжвідомчої групи здійснювали лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій. У ході візуального спостереження було встановлено, що більшість вантажівок провозило нібито продукти дитячого харчування. Один автомобіль слідував нібито із ліками", - розповів речник Держприкордонслужби Олег Слободян.

Нагадаємо, у Росії стверджують, що вантажівки буцімто перевозять дитячі продуктові набори, медикаменти та медобладнання.

Як повідомлялося, 27 квітня новий "путінський" гумконвой вдерся на територію України.

Попередній матеріал
II Український форум з оборони і безпеки – завершено
Наступний матеріал
III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих" – відео
Loading...