Ігор Тарасюк, керівник ДУС (2005-2010)
Ігор Тарасюк, керівник ДУС (2005-2010) 5 канал

Майже 6,5 млн застави та електронний браслет: як пройшов суд щодо екс-керівника ДУС

Тарасюку інкримінується незаконне відчуження урочища "Межигір'я" та комплексу відпочинку "Пуща-Водиця"

Печерський районний суд ухвалив рішення щодо колишнього керівника Державного управління справами Ігоря Тарасюка – 6,4 млн грн. застави, заборона виїзду за кордон та носіння електронного браслета. Тарасюк проходить по справі незаконного привласнення за підозрою екс-президентом України Віктором Януковичем та його оточенням, передає "5 канал".

Тарасюк займав посаду голови Держуправління справами з 2005 по 2010 рік. Саме у цей період, як інкримінується у матеріалах справи ГПУ, він у складі групи осіб займався незаконним відчуженням держмайна. Крім урочища "Межигір'я", мова йде також про комплекс відпочинку "Пуща-Водиця".

"Для мене це дуже велике відкриття, бо я з 2015 року співпрацюю зі слідством. Те, що відбулося вчора, цей нічний обшук – я не зрозумів. Я та мої адвокати не мали змоги ознайомитися з матеріалами справи, але рішенням суду я задоволений. Заставу внесу", – розповів колишній керівник ДУС.

Ухвалою суду в Генпрокуратурі задоволені лише частково, адже просили два місяці арешту. Сам Тарасюк усі звинувачення відкидає – готовий внести заставу. Також він прокоментував інформацію генпрокурора Юрія Луценка про знайдений 1 млн євро – це гроші не Тарасюка, а просто перебували у нього вдома.

"Кримінальне провадження розслідується за підозрою до Януковича Віктора, Януковича Олександра, Ставицького , Литовченка і деяких інших осіб за фактом незаконного заволодіння приміщеннями "Межигір'я. Якщо ми будемо вважати незаконною ухвалу – звернемося з апеляційною скаргою", – прокоментував рішення суду прокурор відділу ГПУ Станіслав Торопчин.

Попередній матеріал
У Сумах заарештували екс-головного лікаря психлікарні за катування пацієнтів
Наступний матеріал
Десятки зруйнованих будинків і квартир: як виглядає Авдіївка після атаки російських найманців
Loading...

Печерський суд дав дозвіл на арешт втікача Януковича

Річниця поїздки "Автомайдану" до Межигір'я: Жоден злочинний суддя чи ДАІшник не притягнуті до відповідальності

ГПУ продовжує опис та арешт "скарбів Януковича" у Межигір'ї