Майстер створив лімузин з "Мерседесів" й холодильників

  Два старих мерседеси плюс чотири холодильники "Донбас" і виходить шестиметровий лімузин. Донеччанин Віталій Адаричев реалізовує свою заповітну автомрію самотужки. Від винаходу не в захваті хіба що ДАІшники.

  Віталій Адаричев, майстер:  "Взялся за работу 126 - го мерса. Вырезал в "Зиме" моторный отсек. Будет малинового цвета. Вот холодильник, это все холодильник, я просто перья удлинил как у настоящего "Форд Мустанга" получились".

  Звичайна реставрація машин для Віталія Адаричева - це занадто просто. Йому під силу екслюзив. Хоча припускає, красиво - не завжди законно. Мати умільця розповідає, що син мав проблеми із ДАІ ще в юнацтві, коли переобладнав мопед у мотоцикл.

  Світлана Адаричева, мати умільця: "Поехал к швейной фабрике, а его там ГАИ остановили. Штрафы еще тогда – 10 гривен. Так он побоялся домой ехать, чтобы не ругали. Поехал к бабушке и говорит : 10 гривен мне надо на штраф".

  Ексклюзивний шестиметровий лімузин народився з "Мерседеса" та чотирьох холодильників, їхня сталь пішла на подовження корпусу машини. Конструювання нової моделі забрало у майстра майже 7 років. Тепер модернізована іномарка їздить зі швидкістю — 120 км за годину. Але не так швидко було узаконити новий транспорт. Пам`ятаючи про досвід спілкування із ДАІшниками, умілець витратив чимало часу для отримання дозволу в галузевих інститутах  на експлуатацію своєї фантазії.

  Віталій Адаричев, майстер:  "Я сдавал эскизы, чертежи, фотографии и устный экзамен на излом и скручивание кузова".

  "Індивідуалізація авто" або ж унікальне переобладнання транспорту стає дедалі популярнішим. Лише на Донеччині зареєстровано понад 300 легковиків із переробленими кузовами, двигунами, або ж і взагалі зміненою моделлю. У рази більше доконструйованих авто експлуатують, не узаконюючи їх, припускають у Державтоінспекції.

  Лише цього року інспектори упіймали шістдесятьох водіїв, які незаконно кермували переробленим транспортом. Загальна сума штрафів за таке порушення склала майже 25 тисяч гривень.

  Андрій Черних, заступник начальника ДАІ в Донецькій області: "Такие случаи часто бывают, многие владельцы не знают требований законодательства, не знают требований дорожного движения, что он эти вопросы должен осуществлять по согласованию с указанными организациями, а также с разрешения подразделений МРЕО Гаи на проведение этих работ. А незнание не освобождает от ответственности".

  Унікальне авто може рухатися і українськими дорогами. Але, попереджають ДАІшники, задля дозволу на це, воно має пройти належні випробування.

  Попередній матеріал
  Теракт в Ірані - 30 загиблих
  Наступний матеріал
  У NASA винайшли новий пристрій для дослідження Антарктики
  Теги: