Майстер-клас з приготування суші від відомого японського шеф-кухара [відео]

  Майстер-клас відомого у країні вранішнього сонця кухаря Масайоші Казато відбувся у Києві. Поспілкуватися з неофіційним послом суші у світі та навчитися особливостям приготування цієї страви з`їхалися близько двох сотень кухарів із різних куточків України.

  Соєвий соус, саке, васабі, сіль, цукор. Знаний у кухарських колах майстер з приготування суші Масайоші Казато особисто перевіряє всі необхідні для майстер-класу прянощі. Все, включно з рибою, японець купував у столичних магазинах. Для українських колег готуватиме суші з лосося, скумбрії та вугря. 

  Масайоші Казато, шеф-кухар (Японія): "З Японії я привіз ножі. Вони подорожують зі мною всюди. Це -  ніж для розрізання риби- Янагі-ба. А цей маленький зручний для розпотрошення риби".

  Переконатися у гостроті японського леза майстер запропонував українкам.

  Зі своїми майстер-класами японець був у США, Великій Британії, Німеччині. Всюди володар особливої відзнаки суші-інструктора наголошував на дотриманні правил гігієни та важливості зберігання риби свіжою. Українським кухарям підхід до роботи та власне страви Масайоші Казато сподобалися. 

  Тадаші Ідзава, посол Японії в Україні: "Через нещодавні події в Японії багато хто втратив цікавість до нашої країни та традицій. Такими зустрічами ми хочемо показати, що країна відроджується. Наш кухар привіз найголовніше - японську душу- суші".

  Сам же пан Масайоші суші, зроблені в Україні, не скуштував. Планує це зробити найближчим часом.

  Дар`я Безродна, Дмитро Демішев, 5 канал


  Попередній матеріал
  Захист Дем`янюка оскаржує вирок
  Наступний матеріал
  Прокурор Міжнародного кримінального суду вимагає арештувати Каддафі
  Теги:
  Loading...