Магера: наслідки прогалин у виборчому законі доведеться долати ЦВК [відео]

  Наслідки прогалин в законі "Про вибори" доведеться долати Центральній виборчій комісії. Про це заявив заступник голови ЦВК, Андрій Магера.
  Законопроект, який мав усунути неточності щодо голосування у закордонному виборчому окрузі, народні депутати відкликали з Верховної Ради. Тепер суперечливі моменти вирішуватимуть постановами Центрвиборчкому. Зокрема, ЦВК має передати виборчі бюлетені безпосередньо на закордонні виборчі дільниці, встановити склад виборчих комісій закордонного округу і врегулювати питання підрахунку голосів на закордонних виборчих дільницях. Нагадаємо, у квітні Конституційний суд оприлюднив рішення про визнання незаконною норми щодо закріплення закордонних виборчих дільниць до одномандатних округів у Києві.

  Андрій Магера, заступник голови Центральної виборчої комісії: "Є і багато інших проблем, які треба з`ясовувати. Це і питання встановлення підсумків голосування на закордонних виборчих дільницях, і питання врегулювання моментів щодо врахування тих голосів виборців згодом, в підсумковому протоколі ЦВК про результати виборів. Гадаю, що найближчим часом ЦВК на своїх нарадах обговорюватиме ці питання".

  Попередній матеріал
  Спостерігачів ООН не пускають в райони, де масово гине мирне населення
  Наступний матеріал
  КВУ рекомендує внести зміни до Закону про вибори через технічні неточності [відео]
  Теги: