Лист "5 каналу" до Президента прийняли на Банковій (відео)

  Лист "5 каналу" до Президента - зареєстрований і перебуває на розгляді Банкової. Це з`ясували представники каналу, які відвідали адміністрацію глави держави. Голова редакційної ради каналу Володимир Мжельський заявляє - 5 сподівається на зустріч із Віктором Януковичем.

  Володимир Мжельський, шеф-редактор 5 каналу: "Ми сьогодні були біля Адміністрації Президента. З`ясували, що наш лист зареєстрований і перебуває на розгляді, як нам пояснили, вищих осіб держави. Але на запитання, коли лист розглянуть, точної відповіді ми не отримали. Президент займається державними справами і на розгляд нашого питання має приділити певний час. Якщо ми не дізнаємось про реакцію Президента, зателефонуємо завтра щоб з`ясувати долю нашого листа і нашої зустрічі". 

  У понеділок редакційна рада "5 каналу" звернулася до Президента Віктора Януковича із проханням захистити компанію. Редакція заявила про загрозу з боку глави СБУ і члена Вищої Ради юстиції Валерія Хорошковського, якого вважають близьким до медіагрупи Інтер. Ця група у вівторок відсудила у 5 каналу та ТВі частоти на мовлення.  Попередній матеріал
  "Репортери без кордонів" стурбовані медіа-ситуацією в Україні
  Наступний матеріал
  ВТБ виділяє Україні $2 млрд доларів кредиту
  Теги: