5 канал

Лисенко: Російсько-терористичні війська активізували повітряну розвідку в зоні АТО

На сьогодні не можна говорити про зменшення активності бойовиків в зоні проведення АТО

Про таке в ефірі "5 каналу" під час програми "Час. Підсумки дня" заявив речник Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко.

"Зараз говорити про зменшення активності ворога ми не можемо. Ми бачимо, що ворог починає більше проводити повітряну розвідку. У нас позавчора було понад 10 безпілотних літальних апаратів, які по кілька зразків працювали на різних напрямках, тому говорити про зменшення активності не можемо, навіть констатуємо збільшення і не просто збільшення, а й прицільності", - повідомив Лисенко.

Крім того, речник Міністерства оборони повідомив, що вже набрали достатню кількість контрактників. За його словами, не всі бажаючі, що підпадають під шосту хвилю мобілізації, зможуть, залишитися в армії на контракт (після демобілізації). Це зможуть зробити тільки ті, які займають якісь дефіцитні спеціальності. 

Нагадаємо, 13 вересня у Міноборони повідомили, що за попередню добу внаслідок бойових дій троє військовослужбовців загинули, 15 українських бійців були поранені, один військовий зник безвісти.

Попередній матеріал
Засідання Кабінету Міністрів - відео
Наступний матеріал
У ГПУ заявили, що звинувачення проти Авакова не можуть бути предметом розслідування

Лисенко про забезпечення ЗСУ: Не всі бажаючі зможуть залишитися в армії на контракт

Лисенко щодо демобілізації: "Передова у нас не залишиться голою"

Лисенко щодо заяв ватажків сепаратистів: "Хочуть показати світовій спільноті, що саме вони ініціюють "тишу" на фронті"