Львівські школярі можуть почати новий навчальний рік без підручників

  Без підручників можуть почати новий навчальний рік львівські школярі. Заявку на примірники міське управління освіти надіслало у Київ ще у грудні, але досі не отримало жодного підручника. У профільному Міністерстві підручники обіцяють лише десятикласникам. Початковій школі рекомендують реставрувати старі посібники.

  Учителька молодших класів Алла Федорук разом із батьками учнів два тижні після закінчення навчання реставрувала шкільні підручники. Каже, клеїтиме їх ще тиждень перед першим вересня. Адже потрібно оновити понад 200 книжок, якими користуватимуться діти. Навіть із найохайнішими учнями зберегти більше п`яти років підручник не може. А нових у цьому році Міністерство не обіцяє.

  Директор середньої школи № 45 Володимир Кравченко показує бібліотеку. Це краща шкільна книгозбірня в області, у її фондах понад 42 тисячі примірників. З-поміж унікальних видань немає лише підручників для десятого класу. Директор каже, ситуація повторюється - торік нові підручники десятикласники побачили у січні.

  Хапаються за голови й у міському відділі освіти. Кажуть, ситуація - критична. Адже торік підручники зі столиці до Львова почали надходити ще у липні. Цьогоріч - досі не отрмали жодного.

  Тим часом в управлінні освіти чекають 20 серпня. Цього дня у профільному Міністерстві говоритимуть про підготовку до навчального року. Саме тоді у Львові й сподіваються почути, як навчати десятикласників без  підручників.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  Суд витребував від Януковича доказів про роботу Хорошковського правником
  Наступний матеріал
  Бранці суховантажу "Фрігія" повернулися в Україну
  Теги: