Львівські помічники Святого Миколая готуються до свята [відео]

  Уже провели доброчинний парад і почали збирати кошти на подарунки для малечі. Цьогоріч помічники Чудотворця планують потішити дарунками не менше трьох з половиною тисяч дітей.

  Стати помічником Святого Миколая у Львові може будь-хто. Акція "Миколай про тебе не забуде" тут відбувається уже вдесяте. Помічники Чудотворця збирають подарунки - щоби на саме свято передати їх дітям, які найбільше потребують уваги.

  Сьогодні помічниками Миколая Чудотворця стали середньовічні лицарі, монахи та військові. Артист військового оркестру Валентин Лешневський каже - він із колегами уперше допомагають Святому, репертуар не змінювали і, щоб підбадьорити та розвеселити перехожих, - грали українські військові марші.

  Волонтери зізнаються - зібрати потрібну суму за один день не вдасться, тож - розраховують на допомогу небайдужих. Фабрика Святого Миколая у Львові працюватиме щодня - і всі охочі зможуть принести туди солодощі, іграшки, книжки. Згодом усі дарунки, а разом із ними й віру в диво - отримають малозабезпечені діти.

  Торік помічники Миколая Чудотворця відвідали три з половиною тисячі львівських дітей. Цьогоріч, упевнені, подарунків зберуть не менше.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  Єгипет: акула смертельно ранила туристку з Німеччини
  Наступний матеріал
  У Швеції стартували Нобелівські урочистості
  Теги: